9431406A220S
Utförande
sågdjup220 mm
Bredd hooked fot (c)40 mm
Hooked fot (d)7,0 mm
Hooked fot vid punkten (e)5,0 mm
Hooked fot (f1)15,0 mm
Användningsområden
  • Smal - Dra ben med snabbfäste
Beskrivning
  • 1 smalare Krokar inkluderade kläm delar med snabb justering
  • snabb och enkel justering och justering av kroken på tvärbalken
Tekniska data
  • Skärdjup - 100 till 300 mm
  • Bredd hooked fot (c) - 27 till 40 mm
  • Hooked fot (d) - 7,0 till 7,5 mm
  • Hooked fot vid punkten (e) - 2,0 till 5,0 mm
  • Hooked fot (F1) - 13,5 mm till 15,0 mm
Modeller (9)
Begränsa urval
sågdjup
Bredd hooked fot (c)
Hooked fot (d)
Hooked fot vid punkten (e)
Hooked fot (f1)
Anzeigen als lista Tabell
Art. nr.: 9431406A100S
Utförande
sågdjup100 mm
Bredd hooked fot (c)27 mm
Hooked fot (d)7,5 mm
Hooked fot vid punkten (e)3,7 mm
Hooked fot (f1)13,5 mm
Leveranstid 4-5 arbetsdagar
Art. nr.: 9431406A200S
sågdjup200 mm
Bredd hooked fot (c)27 mm
Hooked fot (d)7,5 mm
Hooked fot (f1)13,5 mm
Leveranstid 4-5 arbetsdagar
Art. nr.: 9431406A250S
sågdjup250 mm
Bredd hooked fot (c)27 mm
Hooked fot (d)7,5 mm
Hooked fot (f1)13,5 mm
Art. nr.: 9431406A10SE
sågdjup100 mm
Bredd hooked fot (c)27 mm
Hooked fot (d)7,5 mm
Hooked fot vid punkten (e)2,0 mm
Hooked fot (f1)13,5 mm
Art. nr.: 9431406A20SE
sågdjup200 mm
Bredd hooked fot (c)27 mm
Hooked fot (d)7,5 mm
Hooked fot (f1)13,5 mm
Art. nr.: 9431406A250E
sågdjup250 mm
Bredd hooked fot (c)27 mm
Hooked fot (d)7,5 mm
Hooked fot (f1)13,5 mm
Art. nr.: 9431406A150S
sågdjup150 mm
Bredd hooked fot (c)40 mm
Hooked fot (d)7,0 mm
Hooked fot (f1)15,0 mm
Art. nr.: 9431406A220S
sågdjup220 mm
Bredd hooked fot (c)40 mm
Hooked fot (d)7,0 mm
Hooked fot (f1)15,0 mm
Art. nr.: 9431406B300S
sågdjup300 mm
Bredd hooked fot (c)40 mm
Hooked fot (d)7,0 mm
Hooked fot (f1)15,0 mm