9431406A220S
Utförande
sågdjup220 mm
Bredd hooked fot (c)40 mm
Hooked fot (d)7,0 mm
Hooked fot vid punkten (e)5,0 mm
Hooked fot (f1)15,0 mm
Användningsområden
  • Smal - Dra ben med snabbfäste
Beskrivning
  • 1 smalare Krokar inkluderade kläm delar med snabb justering
  • snabb och enkel justering och justering av kroken på tvärbalken
Tekniska data
  • Skärdjup - 100 till 300 mm
  • Bredd hooked fot (c) - 27 till 40 mm
  • Hooked fot (d) - 7,0 till 7,5 mm
  • Hooked fot vid punkten (e) - 2,0 till 5,0 mm
  • Hooked fot (F1) - 13,5 mm till 15,0 mm